Flota pojazdów


Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, nieustannie rozbudowujemy i udoskonalamy tabor Skiba Sp.J.

Nieustannie rozbudowujemy i udoskonalamy nasz tabor, przez co jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie i tym samym bezpiecznie przetransportować odpady niebezpieczne dla ludzi i środowiska. Nasza nowoczesna flota pojazdów składa się z m.in. naczep, ciągników marki DAF, Volvo oraz MAN, a także ciężarówek typu solówka.

Przewóz materiałów ADR oraz SENT

Ze względu na fakt, że większość klientów przewożących odpady preferuje lżejsze i większe beczki, w naszej flocie znajdują się również ciągniki z naczepami. W ich skład wchodzą lekkie naczepy ze stali nierdzewnej o pojemności do 26 Mg oraz naczepy przeznaczone do przewozów ADR, czyli materiałów wybuchowych i łatwopalnych, a także substancji trujących, żrących czy zakaźnych. Posiadamy także naczepy z pompami o różnej mocy, dostosowane do pompowania gęstych towarów, takich jak osady czy płuczki wiertnicze. Ponadto zajmujemy się również przewozem towarów “wrażliwych” objętych monitorowaniem (SENT). W szczególnych sytuacjach korzystamy też z naczep z ruchomą podłogą, które umożliwiają transport ładunków sypkich bądź towarów paletyzowanych, jeśli doszło do ich skażenia bądź w nich samych znajdują się zanieczyszczenia.

Skiba Polska – sprawdzony partner w transporcie

Dzięki naszej flocie pojazdów możemy odpowiedzieć na każde wezwanie i odpowiednio dostosować typ maszyny transportowej do wymagań konkretnego zlecenia. W sytuacjach losowych, niezależnych od nas, posiadanie licznego taboru jest szczególnie ważne, gdyż umożliwia to sprawne zastąpienie pojazdu innym np. w wyniku awarii. Mamy odpowiednie zezwolenia i jesteśmy dobrze przeszkoleni, a sam transport odbywa się zgodnie z ustawą Baza Danych o Odpadach – BDO nr 000002869. Wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza przedsiębiorców, zapraszamy do skontaktowania się z nami – omówimy niezbędne szczegóły, a następnie zajmiemy się samym przewozem, a także transportem z zagospodarowaniem towaru. Gwarantujemy, że każde zlecenie wykonamy szybko, sprawnie i z najwyższą dozą ostrożności.